Mladí muži a slečny ve věku od 10 let absolvují povinnou rozcvičku a začínají trénovat techniky boje s historickými zbraněmi. Učí se ovládat nejen pohybové techniky, ale vlastní emoce; chápat chování protivníka a předvídat jeho reakce; pracovat se svým strachem; vést ostatní, ale i podřídit se zájmu celého týmu. Množství a náročnost práce se liší podle stupně pokročilosti studenta a jeho ambicí.


Dětský ateliér - škola šermu

Lektoři

Dětský ateliér

Systém výuky umožňuje začít kdykoliv v průběhu roku. První rok tréninku je určený k osvojení elementárních dovedností, potřebných pro orientaci v boji s chladnými zbraněmi, a zvládnutí vlastní motoriky. Žáci se zvolna seznamují s jednotlivými šermířskými styly. Učí se chápat boj v kontextu historického období, tehdejší filosofie, sociálních vrstev apod.

Nejste si jisti? Za první hodinu nic neplatíte a není třeba se ani objednávat dopředu.


Přihláška

Pokud chcete začít chodit do ateliérů šermu, vytiskněte si přihlášku, a přijďte na nejbližší hodinu „základů šermu“ (rozvrh)- vyzkoušíte si trénink a vše potřebné se tam dozvíte. Potřebovat s sebou budete jen boty do tělocvičny a černé sportovní oblečení. Pokud Vám ještě nebylo 18 tak i souhlas zákoného zástupce.
Více infomací Přihláška

Ceny a platby

Způsob placení ateliérů: Školní rok je rozdělen do dvou pololetí: polovina září – leden, únor – červen. Na jedno pololetí připadá 18 pravidelných lekcí a 16 hodin výuky na víkendových seminářích.
Více infomací Ceny a platby