Vzkaz úplným začátečníkům: Neváhejte a pojďte to zkusit hned! První hodina výuky je zdarma, je třeba pouze předem zavolat nebo se objednat mailem. Všechno potřebné vybavení vám zapůjčíme, potřebujete pouze černé sportovní oblečení a dobré sportovní boty.


Šermem to jenom začíná

Nejmladšímu žákovi A.K.A. je 8 let, nejstaršímu 84.
Studiu historického šermu se věnuje překvapivě hodně dívek a žen.
Ateliéry jsou otevřeny nejen v Praze, ale i v Českém Krumlově a Českých Budějovicích.

Půlroční obecná průprava pro začátečníky Vám umožní rozhodnout se, ve kterém ateliéru chcete pokračovat. Zlepší Vaši fyzickou i psychickou kondici. Naučíte se ovládat své tělo i myšlenky, zlepšíte svou koncentraci a zlepšíte si své znalosti historie. Profesionální lektoři a jejich aprobovaní asistenti Vám pomohou při prvních krocích a dohlédnou, abyste dělali rychlé pokroky a nenudili se.

Absolventi A.K.A. se uplatňují ve filmovém a divadelním šermu, řídí vlastní šermířské skupiny nebo nám pomáhají učit nové začátečníky.


Přihláška

Pokud chcete začít chodit do ateliérů šermu, vytiskněte si přihlášku, a přijďte na nejbližší hodinu „základů šermu“ (rozvrh)- vyzkoušíte si trénink a vše potřebné se tam dozvíte. Potřebovat s sebou…
Více informací Přihláška

Ceny a platby

Způsob placení ateliérů: Školní rok je rozdělen do dvou pololetí: polovina září – leden, únor – červen. Na jedno pololetí připadá 18 pravidelných lekcí a 16 hodin výuky na víkendových…
Více informací Ceny a platby